Загальне

Загальне

“Париж” – це елітний житловий комплекс на 193 квартири в центрі Французького бульвару. На перших поверхах розташовані офісні приміщення, продуктовий магазин, салон краси, центр естетичної медицини.

Обслуговуванням будівлі займається власна компанія, що управляє. До її обов’язків входить прибирання парадних та прибудинкових територій, плановий ремонт, виставлення рахунків з оплати комунальних послуг. Завдяки керуючій компанії мешканцям не потрібно думати про чистоту та затишок за межами своєї квартири.

“Париж” став улюбленим будинком для 193 сімей. Упорядкована територія, розвинена інфраструктура, спокійний район та близькість до моря роблять комплекс ідеальним місцем для життя.

 

ЖК «Париж» – багатоповерховий односекційний будинок. Проект будівлі розроблено заслуженим архітектором України Михайлом Повстанюком. В архітектурі будівлі використано стилістику французького модерну. Вдале розташування, розвинена інфраструктура та приємні ціни на квартири роблять цей новобуд Одеси цікавою пропозицією на ринку нерухомості.