Технічні характеристики

Технічні характеристики

Технологія будівництва

 

ЖК «Париж» побудовано за монолітно-каркасною технологією. Як матеріал для зовнішніх і внутрішніх стін використовується газобетон. Він відрізняється довговічністю та добре зберігає температуру. Завдяки пористій структурі газобетон пропускає повітря, забезпечуючи його природну циркуляцію.

Індивідуальне електроопалення – це поширене рішення при організації системи опалення, яке застосовується в багатьох високорозвинених країнах (Японія, Німеччина, Австрія та ін.). ЖК «Париж» — це перший будинок в Одесі висотою понад 9 поверхів, в якому вдалося реалізувати індивідуальне електричне опалення.

Система індивідуального електроопалення в багатоквартирному будинку має ряд переваг перед газовою даховою котельнею і централізованим опаленням:

Автономність та незалежність;
Екологічність та енергозбереження;
Гнучкість тарифів та можливість контролю витрат;
Резервна лінія живлення;
Оптимальне рішення «ціна-ефективність-якість»;
Висококласне опалювальне обладнання.

Наша компанія ретельно підійшла до вирішення такого стратегічно важливого питання як вибір постачальника опалювального обладнання. Як консультанти компанією було залучено високопрофільних фахівців, які працюють на заводах-виробниках, які надали дані та проаналізували опалювальну систему комплексу в цілому. Були вивчені та протестовані електрокотли торгових марок Ferrolli, Kospel, Protherm, Vaillant, Bosch. За підсумками розгляду та за рекомендаціями фахівців було прийнято рішення про постачання котлів, що випускаються під торговими марками Ferroli (Італія). Всім інвесторам разом із пакетом документів на квартиру надається Сертифікат на безкоштовне отримання котла Ferroli (Італія), потужності якого із запасом вистачить для опалення площі квартири, і на безкоштовне отримання водонагрівача HI – Therm Eco Life (Болгарія) відповідного обсягу.

Внутрішня інфраструктура

У ЖК «Париж» є все для комфортного життя:

індивідуальне електроопалення;
основна та резервна лінії електропостачання;
добовий запас води у разі відключення;
швидкісні ліфти – вантажний та пасажирський;
3 провайдери інтернету, кабельного та телефонії на вибір;
дворівневий паркінг;
автоматичне пожежогасіння, видалення диму, оповіщення;
відеоспостереження на території комплексу, у парадних та ліфтах;
цифрова система контролю доступу до будинку;
цілодобова охорона;
консьєрж сервіс 24/7;
упорядкована територія. Дитячий майданчик.