Про групу

Про групу

Група компаній ZEZMAN

До ребрендингу група компаній ZEZMAN називалася Prime Business Group. Під цією назвою вона у 2013 році розпочала роботу над ЖК «Париж» — попередній девелопер покинув об’єкт недобудованим. Група компаній виступила як кризовий менеджер — за 2 роки завершила проект і здала квартири інвесторам.

ZEZMAN – девелопер, якому можна довіряти. Крім «Парижа», на рахунку компанії вже 9 зданих будинків у житловому містечку ARTVILLE. У 2020 році стартував проект KEKS

житлове містечко low-cost формату з п’ятиповерховими будинками, закритими дворами та гарною інфраструктурою. Перші мешканці заїдуть до KEKS наприкінці 2021 року.

ZEZMAN у перекладі російською — «час прийшов». Настав час створювати проекти нового рівня комфорту. Тому при будівництві компанія приділяє багато уваги зовнішній інфраструктурі – озеленення, створення необхідних сервісів, інфраструктури для відпочинку, занять спортом, спілкування, прогулянок з дітьми. При створенні своїх продуктів група компаній співпрацює з найкращими підрядниками.

Наприклад, Артвілевский парк розробила одна з провідних архітектурних студій ZELEMIN разом із урбаністами «Агенти змін».