Розташування

Розташування

РОЗМІЩЕННЯ
Ви завжди мріяли жити поряд із морем і користуватися при цьому всіма перевагами міського життя?
Тоді ЖК “Париж” – ідеальний для Вас. ЖК «Париж» знаходиться на Французькому бульварі в серці культурного та ділового життя міста та водночас поряд з морським узбережжям.
Тіниста зелень парку та свіже морське повітря…
Комфортабельний пляж Відрада і зручний спуск до моря канатною дорогою.
Стадіон, велотраса та яхт-клуб.
Мрії збуваються!

БУДИНОК БІЛЯ МОРЯ

Квартира в Одесі на Французькому бульварі – це престижно і комфортно і корисно. Приморський район вважається найекологічнішим в Одесі – мінімум вихлопних газів і максимум свіжого повітря.

Головна пам’ятка Французького бульвару – море. Якими б не були добрими інші новобудови Одеси, але тільки одиниці з них можуть похвалитися видом на море.

Не дивно, що квартири з видом на море в Одесі завжди мають попит.

ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Медики стверджують, що люди, які мешкають біля моря, мають більше шансів прожити довге та здорове життя. Фахівці провели дослідження та з’ясували, що той, хто проживає поряд з берегом моря, менше хворіє та довше живе. Біля моря людина може відновити нервову систему та зміцнити здоров’я. Морським повітрям корисно дихати, на море корисно дивитися, поруч із морем корисно перебувати.

Поруч із ЖК «Париж» знаходиться траса здоров’я. Можна кататися на велосипедах, роликах або просто ходити пішки. Спуск на трасу здоров’я займе трохи більше п’яти хвилин.

За 500м від будинку знаходиться канатна дорога, на якій можна проїхатися прямо до моря.

Все для комфортного життя та відпочинку у ЖК «Париж» спеціально для Вас!